WIADOMOŚCI PROSTO Z “SERCA ZIMY”

Pod koniec czerwca pojawiła się strona internetowa i trailer pierwszego interaktywnego audioboooka w historii literatury, 1812. Serce Zimy, autorstwa Magdaleny i Macieja Reputakowskich.

Jest rok 1812, La Grande Armée wkracza do Rosji. Rozpoczyna się wojna, która na wiele dziesięcioleci zmieni oblicze Europy i światowy układ sił. Francuzi, Rosjanie i przedstawiciele wielu narodów Starego Kontynentu ścierają się w śmiertelnym boju – informują nas o realiach świata gry autorzy.

Jednak to nie jedyna wojna, która toczy się na skutym lodem łonie Matki Rosji. Równie bezlitosne starcie wstrząsa światem magicznych istot, które od wieków zamieszkują bezkresne przestrzenie mocarstwa. Oto Pani Zimy, okrutna Królowa Śniegu, wykorzystuje panujący chaos do swoich celów i dąży do nowych podbojów. Pragnie tylko jednego: by świat opanował wieczny mróz, a chłód śmierci zgasił żar życia. Te ambicje zagrażają zarówno królestwu magii, jak i światu śmiertelników… – dodają.

Serca Zimy sprawi, że będziemy mogli:

  • Wcielić się w wyjątkowego bohatera, którego charakter gracz może sam kształtować.
  • Poznać trzy alternatywne zakończenia.
  • Spotkać ponad trzydzieści zróżnicowanych postaci bohaterów niezależnych, w które wcielają się znani aktorzy (m.in. Piotr Fronczewski).
  • Przeżyć kilkanaście narracyjnych scen walki, z których każda stanowi minigrę.
  • Zgłębić wiele sekretów, które gracz może odkrywać, ponownie przechodząc grę.
  • Wysłuchać ponad 60 minut oryginalnej, napisanej specjalnie dla tej gry, muzyki.

Audiobook zostanie wydany przez Telekomunikację Polską S. A.

O projekcie pisaliśmy już tu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *