MASZ WYBÓR #7 NA CZYTNIKI I KOMÓRKI

Drodzy Czytelnicy! Z radością informujemy, że numer 7 naszego pisma jest pierwszym przygotowanym nie tylko w formacie PDF, ale również dostosowanym na czytniki elektroniczne (EPUB i MOBI) oraz przystosowanym do lektury online i offline na przeglądarkach telefonów komórkowych (wersja eksperymentalna).

Wszystkich posiadaczy e-readerów oraz zwyczajowo czytających czasopisma na telefonie komórkowym serdecznie zapraszamy do lektury.

Masz Wybór #7.mobi
Masz Wybór #7.epub
Masz Wybór #7 online na komórkę (<5MB)

Ze względu na sporą wagę i eksperymentalny charakter wersji online pisma na tel. komórkowy radzimy zapisać plik w pamięci telefonu komórkowego zaraz po otwarciu go po raz pierwszy i kolejnym razem otwierać go w trybie offline.

Wszystkie formaty naszego pisma są bezpłatne w ramach usługi Pay with a Tweet/ Pay with a Post. Oznacza to, że jedyną ceną za pobranie numeru jest poinformowanie o nim Waszych znajomych w cyberprzestrzeni, czyli napisanie o jego premierze posta na facebooku, twiterze, blipie, blogu, naszej klasie, uczęszczanym przez Was forum lub innej podobnej platformie.

Jeden komentarz do “MASZ WYBÓR #7 NA CZYTNIKI I KOMÓRKI”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *