NOWY DZIAŁ

W ciągu najbliższego miesiąca uruchomiony zostanie nowy dział na naszej stronie internetowej. Na jego łamach publikowane będą miniatury załączone do poprzednich numerów Masz Wybór.

Gry dostępne będą w podlinkowanej wersji online, podobnie jak pierwszy numer Masz Wybór. Na pierwszy ogień pójdzie Marsz Hańby Piotra Bąkowskiego, a w następnej kolejności opublikujemy pozycje z wcześniejszych numerów. Zaczynamy właśnie proces publikacji Marszu Hańby na stronie. Poinformujemy Was, kiedy zostanie on zakończony, a pozycja będzie w pełni grywalna.

4 komentarze do “NOWY DZIAŁ”

  1. Moja miniaturka “Callista” została umieszczona w dziale “Paragrafowe koszary” i zostały tam wypunktowane rzeczy, które Wam się nie podobały. Czy macie w planach usunięcie tych usterek (i o poprawę jakichś błędów językowych, jeśli jeszcze takowe są)? Proszę o waszą wypowiedź na ten temat. Jeżeli odpowiedź będzie twierdząca – to z góry dziękuję. Jeśli przecząca – moglibyście się wstrzymać z umieszczeniem “Callisty” w tym dziale, aż nie poprawię wszystkich błędów?
    Jeszcze raz serdecznie proszę Was o odpowiedź.

    Pozdrawiam
    Przemysław Pociecha

  2. Niestety, nie będziemy w stanie poprawić tych błędów, więc korektą będziesz musiał się zająć sam. Nie ma problemu, poczekamy na nową wersję 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *