SERCE ZIMY ZA DARMO!

Od wczoraj, na stronie interaktywnego audiobooka 1812: Serce Zimy, widnieje informacja o tym, że projekt, z okazji wakacji, jest dostępny za darmo! Niestety, oznacza to również koniec tego przedsięwzięcia. Przy okazji autorzy informują o swoim nowym pomyśle na interaktywnego audiobooka.

Jak możemy przeczytać na stronie projektu:
Dziękujemy Wam za udział w tym niezwykłym przedsięwzięciu oraz Waszą aktywność na fanpage’u i naszej stronie internetowej Cieszymy się, że wspólnie z nami tworzyliście historię Korwina Giedyminowicza, a także kolejny etap w historii gier dźwiękowych. Od dzisiaj, z okazji wakacji oddajemy Wam Serce Zimy za darmo.

To jednak nie koniec naszej przygody z produkcjami audio. Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową produkcją, interaktywną lekturą “Antek”. Więcej informacji na stronie www.nowyantek.pl

Smucą nas te wieści, szczególnie, iż historia Korwina Giedyminowicza nie została opowiedziana do końca. Mimo wszystko serce Zimo było prawdziwie rewolucyjnym produktem na rynku i mamy szczerą nadzieje, że nie był to tylko jednorazowy epizod, a początek nowego, interaktywnego, oblicza audiobooków.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *