DUCHY WOJNY WKRÓTCE SIĘ ZMATERIALIZUJĄ!

Z radością zawiadamiamy, że projekt gry książkowej Ghosts of War – Duchy Wojny od Essencegame ruszył z miejsca! Gamebook ukaże się niedługo jako aplikacja przeznaczona na urządzenia wyposażone w iOS oraz Androida.

Nasza redakcja od ponad dwóch lat jest jednym z patronów medialnych Ghosts of War i z nieskrywaną radością przekazujemy Wam wieści, że ten projekt, mimo wielomiesięcznych okresów ciszy ze strony twórców, nie upadł! Na stronie projektu pojawiła się informacja o rozpoczęciu odliczania do dnia premiery.

A oto zarys fabuły dostępny na profilu facebookowym Duchów:

– PROLOG –
Jest rok 2002. W Stanach Zjednoczonych powstaje tajna organizacja wojskowa skupiająca w swoich szeregach wielu perfekcyjnie wyszkolonych agentów. Organizacja nie posiada jednoznacznej siedziby. Procedur naboru i selekcji nikt nie zna, szkolenia odbywają się w różnych krajach całego świata. Agenci pojawiają się w różnych newralgicznych miejscach na całym świecie, realizują swoje misje i równie bez śladu znikają, jak duchy, Duchy Wojny – Ghosts of War.

Jesteś jednym z takich Agentów. Bierzesz udział w swojej pierwszej misji – w Afganistanie. Przejdziesz wymagane szkolenia i dostaniesz zadanie likwidacji szefa komórki antyterrorystycznej. Wrogie patrole, bomby-pułapki, nieufni mieszkańcy i snajperzy – to tylko nieliczne niebezpieczeństwa jakie na Ciebie czekają.

Wciel się w rolę tajnego agenta dynamicznej serii interaktywnych gier Ghosts of War. Nie daj się zabić, doprowadź swoją misję do końca, następne już na Ciebie czekają!

Twórcom i wszystkim osobom zaangażowanym w powstawanie tego projektu gratulujemy cierpliwości i wytrwałości!

Jeden komentarz do “DUCHY WOJNY WKRÓTCE SIĘ ZMATERIALIZUJĄ!”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *