ULEPSZONE WERSJE MOBILNE

W odpowiedzi na Wasze sugestie poprawiliśmy wersje mobilne naszych gamebooków, wymianie uległy też pliki w formatach PDF.

Wprowadziliśmy też zgłoszone przez Was poprawki, dokonaliśmy errat, wyłapaliśmy parę literówek. Nowe pliki posiadają też zaktualizowane listy wydanych do tej pory pozycji (stan na lipiec tego roku). Wspomniane poprawki co do wersji mobilnych (MOBI i EPUB) sprawią, że podczas przechodzenia pomiędzy paragrafami na Waszych telefonach, czytnikach i tabletach aktualny paragraf będzie wyświetlał się zawsze u góry ekranu, nie będą też widoczne kolejne paragrafy, dzięki czemu podczas lektury unikniecie pomyłki. Raz jeszcze dziękujemy za sugestie i wyłapane pomyłki, dzięki Wam nasze tytuły mogą być jeszcze lepiej zredagowane i wydane!

Uwaga techniczna: Zmianie nie uległy tytuły: Plaga (podpisana w przeszłości umowa wymusza na nas nie ingerowanie w treść tego tytułu), Janek. Historia Małego powstańca (podpisana w przeszłości umowa wymusza na nas nie ingerowanie w treść tego tytułu) oraz Tajemne Oblicze Świata II: Piekielny Szyfr (tytuł wymaga wcześniej reedycji, pracujemy nad tym).

A już dziś, o godzinie 21.00, opublikujemy dla Was 32 grę książkową, ponure Akty (samo)zagłady człowieka (nad)wrażliwego Beniamina Muszyńskiego!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *