NASZE GAMEBOOKI W CD-ACTION

W najnowszym numerze najpopularniejszego w Polsce magazynu o grach komputerowych pojawiło się 8 gamebooków Wydawnictwa Wielokrotnego Wyboru.

DSC_0027

Do ostatniej chwili nie informowaliśmy Was o tym fakcie (choćby dlatego, że zagorzali fani naszego wydawnictwa znali już każdą z publikacji zamieszczonych na płycie ;)), ale możemy Wam powiedzieć, że jeszcze wiele niespodzianek przed Wami. Wydawca magazynu CD-Action nie jest jedynym dużym wydawnictwem, które zaproponowały nam współpracę w najbliższym czasie. Truizmem jest mówienie, że gry paragrafowe nie budziły w Polsce nigdy wcześniej takiego zainteresowania, jak robią to teraz. Rzeczywistość jest jeszcze ciekawsza. Wypływamy na coraz szersze wody, takie, które wydawały się nam od dawien dawna niedostępne. Nie wiemy, gdzie ta wyprawa nas zaprowadzi, ale mam nadzieję, że wybierzecie się w nią razem z nami.

Gamebooki na płycie są pierwszymi wydaniami przygotowanymi przez Wydawnictwo Wielokrotnego Wyboru ze starą oprawą graficzną, lecz czytelnicy magazynu zostali poinformowani o możliwości nabycia poprawionych gier stworzonych we współpracy z wydawnictwem Gindie.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wiadomości i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „NASZE GAMEBOOKI W CD-ACTION

  1. Smednir pisze:

    HA!
    Brawo! Gratuluję! 🙂
    I trzymam kciuki za kolejne sukcesy! 🙂

  2. Paragrafka pisze:

    Gratuluję!!! Dla przypomnienia, już w poniedziałek premiera gry „Afrykański Świt” na urządzenia z systemem Android.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *