NOWA GRA OD TIN MAN GAMES

Jak informuje na swojej stronie Tin Man Games od końca lutego w App Store dostępne jest (za darmo), pierwsze 300 paragrafów nowej gry książkowej w realiach S.F.

Po nieco ponad dwóch latach od chwili premiery Assassin in Orlandes, pierwszej pozycji, której akcja dzieje się w świecie Orlandes, wydawnictwo porzuciło ostatecznie świat fantasy na rzecz science fiction, a to za sprawą swojego pisarza. Andrew Drage (znany jako Brewin') postanowił bowiem spróbować swoich sił w innej gałęzi fantastyki.

Tak powstało Nieskończone Uniwersum, ósmy z kolei gamebook od Tin Man Games, którego wycinek, wspomniane 300 paragrafów, dostępny jest nieodpłatnie. Pozostałe pięć fragmentów można kupować za $0.99, lub uiścić jednorazową opłatę w wysokości $3,99 za całość. Ten model sprzedaży pozwala graczom zapoznać się pobieżne ze światem gry i zdecydować, czy jest on na tyle interesujący, by sięgnąć po pełną wersję.

Natomiast fabuła przedstawia się następująco:
W czwartym tysiącleciu Imperium Mandellian system Tau Ceti jest w stanie wojny z armią rebeliantów znaną jako DWORF. Zostałeś wybrany do niebezpiecznej, samotnej, misji. Twoim zadaniem jest zabić, lub złapać, przywódcę rebeliantów, używając do tego mentalnej pętli czasu i przestrzeni. Ale chwileczkę… Tylko kim Ty w ogóle jesteś?? I w jaki sposób możesz wypełnić to zadanie? Te tajemnice musisz rozwikłać, jeśli chcesz poznać swoje przeznaczenie…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *