BRWIKON – NOWE WIEŚCI

Mamy dla Was garść informacji z przygotowań do III Konwentu Fantastyki i Gier Planszowych BRWIKON.

PLATAK_BRWIKON_2014_mały_ RGBPierwsza ważna informacja. Punkty możecie zgłaszać tylko do 14 kwietnia! Nasz program zaczyna coraz ładniej pęcznieć, co nie oznacza, że nie jesteśmy otwarci na nowe prelekcje, konkursy czy turnieje z Waszej strony. Czekamy na nie cały czas!

Możemy pochwalić się, że do naszych konwentowych gości dołączyli pisarz sci-fi i fantasy oraz szef linii komiksowej Egmontu Tomasz Kołodziejczak oraz redaktor naczelny Nowej Fantastyki Jerzy Rzymowski.
Tymczasem pokazujemy Wam pierwszy filmik promocyjny naszej imprezy. Jest to wysokobudżetowa produkcja, w której brali udział charakteryzatorzy z Władcy Pierścieni, Gwiezdnych Wojen, Matrixa oraz Predatora 😉
https://www.youtube.com/watch?v=dkqfWTBlhgA
Dodatkowo można cały czas zgłaszać swoje prace na konkurs literacki o Dębowe Pióro. Najznamienitszy członek kapituły, czyli Andrzej Pilipiuk nie może się już doczekać przeczytania Waszych prac. Także ankieta do Fantastycznej Familiady czeka na Wasze wypełnienie.

Konwent Fantastyki i Gier Planszowych BRWIKON będzie trwał w dniach 30V – 1 VI. Rezerwujcie sobie zatem ten termin w Waszych kalendarzach!

Więcej informacji o konwencie i jego atrakcjach na www.brwikon.pl oraz oficjalnym fanpage na Facebooku!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *