NOWA WERSJA SZKLANEJ TWARZY!

Z przyjemnością informujemy, że na naszej stronie internetowej oraz księgarni internetowej Wolne Ebooki można już pobrać nową, podlinkowaną, wersję naszej najobszerniejszej gry książkowej – Szklanej Twarzy – pióra Beniamina Muszyńskiego.

Przy tej okazji chcielibyśmy poinformować Was również o najnowszym dziele Muszyńskiego, które ukaże się jeszcze w tym miesiącu. Gra książkowa Tło stanowi interaktywną kontynuację fabuły mikropowieści Megiddo Opowieść o władzy (dla Waszej wygody umieściliśmy ten utwór na końcu Szklanej Twarzy), której akcja dzieje się w świecie Szklanej Twarzy. Wszystkie trzy utwory wchodzą w skład tzw. Cyklu Megiddo obejmującego, jak na razie, trzy pozycje.

O Tle będziemy jeszcze pisać, na razie przedstawiamy Wam okładkę tego dzieła. Informujemy również, że będzie to pierwszy komercyjny utwór Wydawnictwa Wielokrotnego Wyboru. Wydany zostanie w wersji interaktywnego PDF oraz formatach przystosowanych na platformy mobilne na łamach serwisu Wolne Ebooki. Przewidywana cena promocyjna – 5 PLN.

Pozycja dostępna w ramach usługi Pay with a Tweet/ Pay with a Post. Oznacza to, że jedyną ceną za pobranie jest poinformowanie o publikacji Waszych znajomych w cyberprzestrzeni, czyli napisanie posta na facebooku, twiterze, blipie, blogu, naszej klasie, uczęszczanym przez Was forum lub innej podobnej platformie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *