URODZINOWY UPOMINEK

Dziś, w sto dwudziestą drugą rocznicę urodzin Howarda Phillipsa Lovecrafta, przygotowaliśmy dla Was nową, podlinkowaną, wersję interaktywnego horroru Zaginiony, pióra Beniamina Muszyńskiego.

Gra książkowa, której akcja osadzona została w Innsmouth, portowym miasteczku znanym z prozy H. P. Lovecrafta to największy, jak dotąd, interaktywny horror w Polsce. Nowa wersja tego utworu stanowi ostatni etap, trwających od kilku miesięcy, prac nad modernizacją naszych książek. W chwili obecnej wszystkie (podlinkowana Szklana Twarz ukaże się jeszcze w tym tygodniu, równocześnie na naszej stronie i serwisie Wolne Ebooki) pozycje wydane przez Wydawnictwo Wielokrotnego Wyboru nie tylko są dostępne na platformy mobilne, ale zostały również wzbogacone o linki łączące ze sobą paragrafy. Dzięki temu nasi czytelnicy, Wy, nie muszą już żmudnie przewijać stron w poszukiwaniu właściwego paragrafu, wystarczy jedno kliknięcie.

Zapraszamy do naszej Księgarni, gdzie znajdziecie nową, jak zawsze bezpłatną, wersję, Zaginionego!

Pozycja dostępna w ramach usługi Pay with a Tweet/ Pay with a Post. Oznacza to, że jedyną ceną za pobranie jest poinformowanie o publikacji Waszych znajomych w cyberprzestrzeni, czyli napisanie posta na facebooku, twiterze, blipie, blogu, naszej klasie, uczęszczanym przez Was forum lub innej podobnej platformie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *