Kontakt

Czekamy na Wasze maile!

Skrzynka redakcyjna:
magazyn.masz.wybor@gmail.com – Piszcie w sprawie publikacji swoich tekstów na stronie, nawiązania współpracy w ramach patronatu, wymiany banerami, newsów i tematach ogólnych.

Skrzynka wydawnicza:
wydawnictwo@wydawnictwoww.pl – Piszcie w sprawach propozycji wydawniczych (wyłącznie gier książkowych), nawiązania współpracy w ramach prowadzenia przez nas warsztatów poświęconych literaturze interaktywnej, a także propozycji biznesowych.

Poczta osobista:
Mikołaj Kołyszko: mikolaj.kolyszko@wydawnictwoww.pl
Beniamin Muszyński: beniamin.muszynski@wydawnictwoww.pl
Michał Ślużyński: michal.sluzynski@wydawnictwoww.pl

10 komentarzy do “Kontakt”

 1. Mam pytanie o informację, ściągnęłam wersję epub na swój czytnik, czytam zaginionego i mam wątpliwości czy jak pojawia się informacja o uzyskaniu informacji to ta informacja to jest to co jest w danym paragrafie czy powinna otworzyć się jakaś inna informacja??

 2. Załóżmy, że Uzyskałaś Informację #1, zapisz gdzieś ten numer. W trakcie całej gry uzyskuje się Informacje z różnymi numerami. W pewnym momencie gra pyta nas o to, czy posiadamy jedną z nich np.

  Jeśli posiadasz Informację #X, skup swoją uwagę na części B tego paragrafu. W
  przeciwnym wypadku przejdź do części A.

  albo:

  Jeśli posiadasz Informację #X, przejdź do paragrafu XX. W przeciwnym wypadku
  przejdź do paragrafu XX.

 3. Witam,
  co zrobić w wypadku, gdy warunkiem pobrania gry jest wpłata na konto np. Fundacji, która obecnie nie prowadzi działalności i nie ma jej danych do ewentualnej wpłaty? Pobrać grę “bez datku” (co samo się nasuwa na myśl), czy darowizna na rzecz innej fundacji o podobnym profilu? Dodam, że chodzi o grę “Pompeja”.
  Pozdrawiam, MM

   1. Dziękuję za odpowiedź, wpłaciłem odpowiednią kwotę na rzecz akcji 4 ŁAPY VS PTSD Fundacji Fortior – mam nadzieję, że to odpowiedni profil. “Pompeję” dodatkowo wydrukowałem sobie w formie broszurki 🙂
    Pozdrawiam, MM

 4. Witam mieszkam w UK o nie posiadam konta bankowego polskiego, jedynie angielskie i PayPal. A chciał bym zakupić u was wersję elektroniczną WYSPA ZMIERZCHU. Chcę też zgodnie z regulaminem przelać darowiznę. Czy jest jakaś inna możliwość transakcji?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O książkach, w których Ty jesteś bohaterem