KRONIKI AWATARÓW KOMPLETNE!

Od kilku dni w sprzedaży jest już ostatnia część Kronik Awatarów pióra Conora Kosticka. W Polsce trylogia ukazała się nakładem wydawnictwa TELBIT, a Masz Wybór objął patronatem medialnym ostatnią odsłonę tej sagi.

Pisaliśmy już o Kronice Awatarów, przypomnimy więc tylko krótko sylwetkę autora.

Kostick jest niezwykle interesującą postacią, zasłynął m.in. jako autor gry LARP Treasure Trap. Otwierająca cykl powieść EPIC otrzymała wiele nagród i wyróżnień. Polski przekład trylogii w wykonaniu Dariusza Kopocińskiego został uhonorowany prestiżowym grantem Ireland Literature Exchange.

O ostatniej części trylogii możemy przeczytać:

Witajcie w świecie Eddy…
Wszyscy mieszkańcy Eddy składają się z pikseli – z wyjątkiem Penelopy. Podczas gdy jej ludzkie ciało utrzymywane jest przy życiu w szpitalnym łóżku, jej awatar biega samopas i może zrobić dosłownie wszystko… łącznie z wytworzeniem zabójczej broni dla swojego opiekuna, lorda Scanthaxa. Gdy ostatni władca Eddy decyduje się na inwazję innych wirtualnych światów, Erik-Cindella z Epica i Zjawa z Sagi stają się częścią historii i biorą udział w ostatecznej, wielkiej wojnie między wszechświatami. Czy jest szansa na pokojowe rozwiązanie? Czy jednak wszystko musi się rozstrzygnąć za sprawą mieczy i pistoletów?

Porywająca fabuła i połączenie techniki z fantastyką sprawiają, że książki Kosticka dają emocje porównywalne z najlepszą grą!

Pragniemy też poinformować, że wydawnictwo TELBIT zorganizowało konkurs (trwający od 23 do 29 kwietnia), w którym można wygrać zarówno Eddę, jak i całą trylogię Kronik Awatarów.

Szczegóły tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *