ZŁOTE TOPORY DLA NAJLEPSZYCH

Z przyjemnością informujemy, że nasza redakcja objęła patronatem konkurs Złote Topory, który ma na celu wyłonić między innymi najlepszych Mistrzów Gry i Graczy.

Oto co mają do powiedzenia sami organizatorzy imprezy:
“Złote Topory” to odbywający się już od dziesięciu lat konkurs związany
dotychczas z konwentem Toporiada. W tym roku po raz pierwszy zagości na
konwencie Kapitularz. Mimo, że w dziejach konkursu pojawiało się wiele różnych kategorii to od początku dwoma najważniejszymi były: Najlepszy Mistrz Gry i Najlepszy Gracz. W “Złotych Toporach” co roku rywalizuje większa liczba Mistrzów Gry, w ubiegłorocznej edycji było ich ponad trzydziestu. Nasz konkurs zaszczycili swoim udziałem m.in. już wielokrotni zwycięzcy i lauraci Pucharu Mistrza Mistrzów, Qentina, Gramy, a także autorzy popularnych systemów RPG czy nawet pisarze.

Po sesjach eliminacyjnych odbywających się w piątek wybranych zostaje czterech Mistrzów Gry oraz dwunastu graczy, którzy biorą udział w sobotnich sesjach finałowych. Uczestników oceniają sędziowie będący przedstawicielami Stowarzyszenia “Topory”(organizator konkursu), konwentu Kapitularz oraz zaprzyjaźnionych konwentów i organizacji, część sędziów bierze także udział w sesjach finałowych jako gracze. Zaletą konkursu jest fakt, że w sesjach finałowych biorą udział nie tylko najlepsi MG, ale i najlepsi gracze co niewątpliwie podnosi poziom sesji.

Zapraszamy do udziału w konkursie “Złote Topory”!

Więcej szczegółów już wkrótce!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *