Kontakt

Czekamy na Wasze maile!

Skrzynka redakcyjna:
magazyn.masz.wybor@gmail.com – Piszcie w sprawie publikacji swoich tekstów na stronie, nawiązania współpracy w ramach patronatu, wymiany banerami, newsów i tematach ogólnych.

Skrzynka wydawnicza:
wydawnictwo@wydawnictwoww.pl – Piszcie w sprawach propozycji wydawniczych (wyłącznie gier książkowych), nawiązania współpracy w ramach prowadzenia przez nas warsztatów poświęconych literaturze interaktywnej, a także propozycji biznesowych.

Poczta osobista:
Mikołaj Kołyszko: mikolaj.kolyszko@wydawnictwoww.pl
Beniamin Muszyński: beniamin.muszynski@wydawnictwoww.pl
Michał Ślużyński: michal.sluzynski@wydawnictwoww.pl

10 komentarzy do “Kontakt”

 1. Mam pytanie o informację, ściągnęłam wersję epub na swój czytnik, czytam zaginionego i mam wątpliwości czy jak pojawia się informacja o uzyskaniu informacji to ta informacja to jest to co jest w danym paragrafie czy powinna otworzyć się jakaś inna informacja??

 2. Załóżmy, że Uzyskałaś Informację #1, zapisz gdzieś ten numer. W trakcie całej gry uzyskuje się Informacje z różnymi numerami. W pewnym momencie gra pyta nas o to, czy posiadamy jedną z nich np.

  Jeśli posiadasz Informację #X, skup swoją uwagę na części B tego paragrafu. W
  przeciwnym wypadku przejdź do części A.

  albo:

  Jeśli posiadasz Informację #X, przejdź do paragrafu XX. W przeciwnym wypadku
  przejdź do paragrafu XX.

 3. Hej

  Dzieki za info ale to co jest dostepne na Rebelu już od nich kupilem…teraz poszukuję innych wydawnict ale ciężko je znaleść.

 4. Witam,
  co zrobić w wypadku, gdy warunkiem pobrania gry jest wpłata na konto np. Fundacji, która obecnie nie prowadzi działalności i nie ma jej danych do ewentualnej wpłaty? Pobrać grę „bez datku” (co samo się nasuwa na myśl), czy darowizna na rzecz innej fundacji o podobnym profilu? Dodam, że chodzi o grę „Pompeja”.
  Pozdrawiam, MM

   1. Dziękuję za odpowiedź, wpłaciłem odpowiednią kwotę na rzecz akcji 4 ŁAPY VS PTSD Fundacji Fortior – mam nadzieję, że to odpowiedni profil. „Pompeję” dodatkowo wydrukowałem sobie w formie broszurki 🙂
    Pozdrawiam, MM

 5. Witam mieszkam w UK o nie posiadam konta bankowego polskiego, jedynie angielskie i PayPal. A chciał bym zakupić u was wersję elektroniczną WYSPA ZMIERZCHU. Chcę też zgodnie z regulaminem przelać darowiznę. Czy jest jakaś inna możliwość transakcji?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O książkach, w których Ty jesteś bohaterem