NUMER DRUGI JUŻ DOSTĘPNY

Po wielu perypetiach udało nam się w końcu zakończyć pracę nad drugim numerem naszego pisma. Dlaczego tak dlugo? O tym piszę we wstępniaku, nie każcie robić mi tego tutaj…  Poza tym numer obfituje w znacznie lepsze teksty niż moje mętne tłumaczenie z opóźnienia 😉
Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu recenzję najlepszego filmu interaktywnego w historii gatunku, Sufferrosę, a także wywiad z jego reżyserem. Ponadto nasz nowy redaktor wprowadzi Was w świat nowej generacji literatury, jakimi są hiperteksty. Beniamin zaprezentuje Pajęczą Sieć, pierwszy wydany w naszym kraju interaktywny kryminał, zaś Jarek Klofta w zabawny sposób opowie o swoich przygodach z gamebookiem Lochy Labiryntu. Ci z Was, którzy po pierwszym numerze zainteresowali się interaktywną gałęzią kinematografii i narzekali na ich rzekomą znikomą ilość, ucieszy artykuł Michała Ślużyńskiego, który dokonuje przeglądu filmów interaktywnych dostępnych za darmo w sieci. Gamebookowych pisarzy z pewnością uraduje także przegląd edytorów do tworzenia interaktywnych powieści tego samego redaktora i kolejny artykuł z cyklu Warsztaty KrowaQa. Rzecz jasna, nie zapomnieliśmy także o fanach serii Samotny Wilk. W numerze recenzje kolejnych tomów najpopularniejszej gry książkowej w historii dziejów.

Zapraszamy do lektury!

Jeszcze w tym tygodniu ukażą się dwa gamebooki Wydawnictwa Wielokrotnego Wyboru.
Beniamin Muszyński przygotował dla Was Zaginionego, w mojej skromnej ocenie, najlepszą powieść interaktywną w jego pisarskim dorobku. Mroczna, intrygująca, miejscami przerażająca historia rodem z uniwersum Howarda Phillipsa Lovecrafta.

Miłośnicy serii Tajemne Oblicze Świata zostaną uraczeni poprawioną edycją pierwszego tomu trylogii.

Nie przegapcie premiery!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *