BRWIKON – NOWE WIEŚCI

Mamy dla Was garść informacji z przygotowań do III Konwentu Fantastyki i Gier Planszowych BRWIKON.

Pierwsza ważna informacja. Punkty możecie zgłaszać tylko do 14 kwietnia! Nasz program zaczyna coraz ładniej pęcznieć, co nie oznacza, że nie jesteśmy otwarci na nowe prelekcje, konkursy czy turnieje z Waszej strony. Czekamy na nie cały czas!

Możemy pochwalić się, że do naszych konwentowych gości dołączyli pisarz sci-fi i fantasy oraz szef linii komiksowej Egmontu Tomasz Kołodziejczak oraz redaktor naczelny Nowej Fantastyki Jerzy Rzymowski.
Tymczasem pokazujemy Wam pierwszy filmik promocyjny naszej imprezy. Jest to wysokobudżetowa produkcja, w której brali udział charakteryzatorzy z Władcy Pierścieni, Gwiezdnych Wojen, Matrixa oraz Predatora 😉
https://www.youtube.com/watch?v=dkqfWTBlhgA
Dodatkowo można cały czas zgłaszać swoje prace na konkurs literacki o Dębowe Pióro. Najznamienitszy członek kapituły, czyli Andrzej Pilipiuk nie może się już doczekać przeczytania Waszych prac. Także ankieta do Fantastycznej Familiady czeka na Wasze wypełnienie.

Konwent Fantastyki i Gier Planszowych BRWIKON będzie trwał w dniach 30V – 1 VI. Rezerwujcie sobie zatem ten termin w Waszych kalendarzach!

Więcej informacji o konwencie i jego atrakcjach na www.brwikon.pl oraz oficjalnym fanpage na Facebooku!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *