GARŚĆ NOWYCH INFORMACJI NA TEMAT “GHOSTS OF WAR”

Po dość długim okresie milczenia, 31 sierpnia twórcy gry paragrafowej “Ghosts of war” poinformowali, że gra ta na pewno zostanie wydana w bieżącym roku kalendarzowym, nakładem wydawnictwa Essencegame.

Opóźnienie w pracach nad tym tytułem spowodowała nagła utrata danych z dysków twardych komputerów. Na szczęście wszystkie dane udało się odzyskać, a tym samym zakończyć przygotowywanie pierwszego tomu “Duchów Wojny”.

Jesteś członkiem tajnej organizacji wojskowej założonej w 2002 roku w USA, nazwanej Ghosts of War (Duchy Wojny). Dokładnie nie wiadomo gdzie znajduje się jej siedziba, ponieważ selekcja i szkolenia organizowane są zawsze w innym miejscu na świecie. GOW złożone jest z sieci wielu agentów uśpionych lub aktywnych. Tobie przypadła w udziale przynależność do tej drugiej grupy.

Twoja pierwsza misja to Afganistan. Po zakończonym szkoleniu otrzymujesz zadanie: zlokalizować i dotrzeć do szefa komórki terrorystycznej oraz zlikwidować cel, jakim jest on sam. Po drodze czekają na Ciebie niebezpieczeństwa – patrole terrorystów, nieufni mieszkańcy, pułapki, tykające bomby.

Wciel się w rolę Jaxona Reeda w dynamicznej serii interaktywnych gier Ghosts of War. Zaplanuj swoją strategię i wykonuj powierzone Ci zadania.

Więcej informacji na temat dzieła Łukasza S. Kowala już wkrótce!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *