JUŻ WKRÓTCE OTWORZĄ SIĘ BRAMY TWIERDZY!

Na 30 sierpnia tego roku zapowiedziano premierę największej polskiej gry książkowej, Twierdzy Michała Rosińskiego. Projekt ma liczyć blisko 1600 paragrafów!

Michał Recoil Rosiński to postać dobrze znana w środowisku miłośników gier książkowych. Po koniec 2007 roku założył pierwsze polskie forum zrzeszające entuzjastów gamebooków. Ponadto od września 2008 roku jest administratorem kultowego, najstarszego w naszym kraju, portalu o grach książkowych www.paragrafowegranie.republika.pl
Właśnie 30 sierpnia mija jedenaście lat, od publikacji witryny w sieci przez jej założyciela, Łukasza Aliena Sewastianika. I na jej łamach ukaże się Twierdza.

Twierdza to prawdziwy, paragrafowy moloch. Pisana przez lata, złożona z blisko 1600 paragrafów rozpisanych na ponad 260 stronach stanowi prawdziwe opus magnum autora, miłośnika klasycznych gier labiryntowych w stylu Dreszcza Jacka Ciesielskiego. Wszystkich miłośników gier książkowych (nie tylko fanów “labiryntówek”) serdecznie zapraszamy do zapoznania się z tym dziełem, kiedy już ukaże się w sieci. My natomiast już dzisiaj gratulujemy autorowi cierpliwości i konsekwencji! Brawo!

4 komentarze do “JUŻ WKRÓTCE OTWORZĄ SIĘ BRAMY TWIERDZY!”

  1. No Brawo! Wielkie gratulacje! Nie mogę się doczekać. Ja również jestem fanem labiryntówek, ale co zrobić, skoro się na nich wychowało…
    Czekam zatem na premierę.
    Pozdrawiam,

  2. Wprawdzie preferuję bardziej fabularne projekty niż klasyczne labirynty, ale w pełną wersję też na pewno zagram. No ale niestety jeszcze musimy trochę poczekać.

  3. A ja czekam niecierpliwie na wersję z białym tłem. żebym mógł wydrukować. Wersję w pdf. bez hiperlinków czytać trudno, a drukować z tym tłem (prawie 250stron) to wykracza poza możliwości mojej drukarki. Dlatego bardzo proszę o udostępnienie wersję do druku. Z góry wielkie dzięki!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *