BRWIKON POD NASZYM PATRONATEM

Z radością zawiadamiamy, że nasza redakcja objęła patronatem medialnym trzecią edycję podwarszawskiego konwentu Brwikon!

III edycja konwent BRWIKON zbliża się coraz większymi krokami! Weekend: 30 – 31 maja oraz 1 czerwca to ponownie wielkie święto fanów fantastyki i gier planszowych. Szykujemy dla Was wiele atrakcji, o których na bieżąco będziemy informowali na stronie www.brwikon.pl Tegorocznym motywem przewodnim jest CYBERPUNK.

Pracujemy już od początku roku, aby przygotować lepszą imprezę niż dwie poprzednie edycje razem wzięte. Już teraz ruszyliśmy z konkursem literackim o „Dębowe Pióro 2014”. Jeżeli chcecie wziąć w nim udział, wystarczy wejść na naszą oficjalną stronę internetową i zapoznać się z regulaminem. Naprawdę warto!
Program jak poprzednio podzielony będzie na bloki: prelekcyjny, konkursowy, turniejowy i bitewny. Dodatkowo pojawią się atrakcje nieuwzględnione w poszczególnych częściach, rozgrywające się w holu głównym lub jego okolicach. Zobaczymy się ponownie z naszymi przyjaciółmi z Mazowieckiej Drużyny Wojów „Weles” oraz zapaleńcami układającymi Lego. Poznamy Was również z nowymi pasjonatami. Pracujemy nad wystawą, która dosłownie wbije Was w ziemię!

Wielką atrakcją będą spotkania z pisarzami. Na razie możemy zdradzić, że swoją obecnością zaszczyci nas Andrzej Pilipiuk!

Tradycyjnie na sympatyków planszówek będzie czekał Games Room zaopatrzony po brzegi przez niezastąpionych: firmę Rebel oraz Stowarzyszenie Awangarda, a także przez nas. Do czasu konwentu planujemy zakup kilkudziesięciu pozycji, które będą później służyły nam w Klubie Fantastyki. Wszak Brwinów stoi fantastyką przez cały rok.
Głodni i spragnienie będą mogli, jak zwykle zajrzeć do stołówki „Pod Rozbrykanym Kucykiem”. Dla znużonych przewidujemy także nocleg na terenie konwentu.
Więcej informacji o konwencie na www.brwikon.pl oraz oficjalnym Facebooku!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *