TOPORIADA – KONKURS!

Mamy dla Was kolejne wieści z dziesiątej odsłony miłośników konwentu fantastyki Toporiada. Tym razem dotyczą one przygotowanego dla uczestników konkursu.

Wielki Konkurs Toporiadowy
Niepowtarzalny charakter Toporiady to zasługa, między innymi, tworzonych co roku Obozów. Od kliku lat były one doceniane i nagradzane w Konkursie Obozowym. W tym roku, z okazji jubileuszu Toporiady, zdecydowaliśmy się ulepszyć, uatrakcyjnić i poszerzyć formę Wielkiego Konkursu Obozowego. Przedstawiamy oto Wam nadzwyczajny, olbrzymi i zupełnie niesamowity WIELKI KONKURS TOPORIADOWY!!!

O co chodzi?
Konkurs trwać będzie przez całą Toporiadę (a nawet jeszcze przed nią!). Wystarczy zebrać znajomych i zgłosić swoją Ekipę. O wygranej będzie decydować liczba zebranych punktów aż do końca Toporiady, a te dostawać będziecie po prostu za dobrą zabawę! Czyli na przykład za wygrywanie konkursów i prowadzenie sesji! Czy można sobie wyobrazić bardziej przyjemny konkurs?
Jak wziąć w nim udział?
Nic prostszego! Wystarczy najpóźniej tydzień przed Toporiadą zgłosić swoją Ekipę w specjalnym formularzu na stronie topory.org Ale pamiętajcie! – każda osoba może być tylko w jednej Ekipie.
Za co dokładnie przyznawane będą punkty?
Za stworzenie i poprowadzenie punktów progamu (konkursów, LARPów, prelekcji)
Za prowadzenie sesji
Za wygrywanie w konkursach i LARPach
Za udział w atrakcjach przygotowanych specjalnie dla Ekip
Za wygraną w kategoraich obozowych – najlepsza charakteryzacja i najlepsza baza
Za wygraną w konkursie Złote Topory
Za zebranie największej liczby głosów od Toporiadowiczów
Chcesz wiedzieć więcej?
Śledź pilnie profil Toporiady na facebooku i regularnie zaglądaj na naszą stronę internetową topory.org Masz pytanie do konkursu? – pisz: pgbanasinski@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *