CZWARTY PROGRAM POLSKIEGO RADIA O GRACH PARAGRAFOWYCH

Piątego maja tego roku Czwarty Program Polskiego Radia wyemitował krótką audycję o grach paragrafowych.

Można jej wysłuchać na tej stronie.

W audycji mowa jest m.in. o tym, czym są gry paragrafowe, o serii Samotny Wilk i wybitnym pisarzu gamebookowym, Joe Deverze.

Ciekawe, że w trakcie audycji nikt nie wymienił nazwy naszego wydawnictwa, ale wspomniano w niej o gamebookach, których lekturze można oddawać się za pośrednictwem czytników elektronicznych (no ciekawe, które wydawnictwo w Polsce wydaje je w takiej formie?*), a także o tym, że gamebooki poruszają nawet tematykę mistyczną (no ciekawe jakie tytuły** i kto jej w Polsce wydaje?*).

Szkoda, że tak ciężko przez gardła dziennikarzy najpopularniejszych nieinternetowych mediów przechodzi nazwa Wydawnictwo Wielokrotnego Wyboru (czy choćby naszego partnera Gindie), ale bardzo cieszymy się, że nasza praca nie przechodzi niezauważona! 🙂

___

* Oczywiście chodzi o nasze Wydawnictwo Wielokrotnego Wyboru. Pierwsi zaczęliśmy wydawać gamebooki przystosowane do komfortowej lektury na czytnikach elektronicznych i nie licząc współpracującego z nami wydawnictwa GIndie, jesteśmy jedynym w Polsce zespołem wydawniczym to czyniącym.

** Tajemne Oblicze Świata (I, II) jest jedyną polską serią gier książkowych poruszających tematykę mistyczną.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *