NUMER DRUGI JUŻ DOSTĘPNY

Po wielu perypetiach udało nam się w końcu zakończyć pracę nad drugim numerem naszego pisma. Dlaczego tak dlugo? O tym piszę we wstępniaku, nie każcie robić mi tego tutaj…  Poza tym numer obfituje w znacznie lepsze teksty niż moje mętne tłumaczenie z opóźnienia 😉
Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu recenzję najlepszego filmu interaktywnego w historii gatunku, Sufferrosę, a także wywiad z jego reżyserem. Ponadto nasz nowy redaktor wprowadzi Was w świat nowej generacji literatury, jakimi są hiperteksty. Beniamin zaprezentuje Pajęczą Sieć, pierwszy wydany w naszym kraju interaktywny kryminał, zaś Jarek Klofta w zabawny sposób opowie o swoich przygodach z gamebookiem Lochy Labiryntu. Ci z Was, którzy po pierwszym numerze zainteresowali się interaktywną gałęzią kinematografii i narzekali na ich rzekomą znikomą ilość, ucieszy artykuł Michała Ślużyńskiego, który dokonuje przeglądu filmów interaktywnych dostępnych za darmo w sieci. Gamebookowych pisarzy z pewnością uraduje także przegląd edytorów do tworzenia interaktywnych powieści tego samego redaktora i kolejny artykuł z cyklu Warsztaty KrowaQa. Rzecz jasna, nie zapomnieliśmy także o fanach serii Samotny Wilk. W numerze recenzje kolejnych tomów najpopularniejszej gry książkowej w historii dziejów.

Zapraszamy do lektury!

>

Jeszcze w tym tygodniu ukażą się dwa gamebooki Wydawnictwa Wielokrotnego Wyboru.
Beniamin Muszyński przygotował dla Was Zaginionego, w mojej skromnej ocenie, najlepszą powieść interaktywną w jego pisarskim dorobku. Mroczna, intrygująca, miejscami przerażająca historia rodem z uniwersum Howarda Phillipsa Lovecrafta.

Miłośnicy serii Tajemne Oblicze Świata zostaną uraczeni poprawioną edycją pierwszego tomu trylogii.

Nie przegapcie premiery!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *