URODZINOWY UPOMINEK

Dziś, w sto dwudziestą drugą rocznicę urodzin Howarda Phillipsa Lovecrafta, przygotowaliśmy dla Was nową, podlinkowaną, wersję interaktywnego horroru Zaginiony, pióra Beniamina Muszyńskiego.

Gra książkowa, której akcja osadzona została w Innsmouth, portowym miasteczku znanym z prozy H. P. Lovecrafta to największy, jak dotąd, interaktywny horror w Polsce. Nowa wersja tego utworu stanowi ostatni etap, trwających od kilku miesięcy, prac nad modernizacją naszych książek. W chwili obecnej wszystkie (podlinkowana Szklana Twarz ukaże się jeszcze w tym tygodniu, równocześnie na naszej stronie i serwisie Wolne Ebooki) pozycje wydane przez Wydawnictwo Wielokrotnego Wyboru nie tylko są dostępne na platformy mobilne, ale zostały również wzbogacone o linki łączące ze sobą paragrafy. Dzięki temu nasi czytelnicy, Wy, nie muszą już żmudnie przewijać stron w poszukiwaniu właściwego paragrafu, wystarczy jedno kliknięcie.

Zapraszamy do naszej Księgarni, gdzie znajdziecie nową, jak zawsze bezpłatną, wersję, Zaginionego!

Pozycja dostępna w ramach usługi Pay with a Tweet/ Pay with a Post. Oznacza to, że jedyną ceną za pobranie jest poinformowanie o publikacji Waszych znajomych w cyberprzestrzeni, czyli napisanie posta na facebooku, twiterze, blipie, blogu, naszej klasie, uczęszczanym przez Was forum lub innej podobnej platformie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *