NOWA WERSJA SZKLANEJ TWARZY!

Z przyjemnością informujemy, że na naszej stronie internetowej oraz księgarni internetowej Wolne Ebooki można już pobrać nową, podlinkowaną, wersję naszej najobszerniejszej gry książkowej – Szklanej Twarzy – pióra Beniamina Muszyńskiego.

Przy tej okazji chcielibyśmy poinformować Was również o najnowszym dziele Muszyńskiego, które ukaże się jeszcze w tym miesiącu. Gra książkowa Tło stanowi interaktywną kontynuację fabuły mikropowieści Megiddo Opowieść o władzy (dla Waszej wygody umieściliśmy ten utwór na końcu Szklanej Twarzy), której akcja dzieje się w świecie Szklanej Twarzy. Wszystkie trzy utwory wchodzą w skład tzw. Cyklu Megiddo obejmującego, jak na razie, trzy pozycje.

O Tle będziemy jeszcze pisać, na razie przedstawiamy Wam okładkę tego dzieła. Informujemy również, że będzie to pierwszy komercyjny utwór Wydawnictwa Wielokrotnego Wyboru. Wydany zostanie w wersji interaktywnego PDF oraz formatach przystosowanych na platformy mobilne na łamach serwisu Wolne Ebooki. Przewidywana cena promocyjna – 5 PLN.

Pozycja dostępna w ramach usługi Pay with a Tweet/ Pay with a Post. Oznacza to, że jedyną ceną za pobranie jest poinformowanie o publikacji Waszych znajomych w cyberprzestrzeni, czyli napisanie posta na facebooku, twiterze, blipie, blogu, naszej klasie, uczęszczanym przez Was forum lub innej podobnej platformie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *