TŁO PONOWNIE NA WOLNYCH EBOOKACH!

Dziś o godzinie 20:00 w ofercie zaprzyjaźnionego serwisu Wolne Ebooki ponownie pojawi się Tło Beniamina Muszyńskiego w promocyjnej cenie 3,99 zł. Promocja trwać będzie do środy, godziny 20:00.

Wolne Ebooki, po czasowej przerwie w funkcjonowaniu związanej ze zmianą właściciela w listopadzie 2012 roku, znów działają. Nasza redakcja wspiera ten serwis od początku jego istnienia i niezwykle cieszy nas fakt, iż pomimo przejściowych trudności wraca on do formy. Nasze interaktywne powieści cieszyły się uznaniem wśród użytkowników Wolnych Ebooków, a Tło szybko zyskała status najlepiej sprzedającej się pozycji.

O Tle Beniamina Muszyńskiego pisaliśmy już nie raz, przypomnimy więc najważniejsze informacje o fabule i odbiór dzieła naszego interaktywnego pisarza w sieci:

Bohaterem Tła jest malarz, którego imienia nie poznajemy. To uzdolniony artysta, któremu przyszło żyć w czasach gwałtownych przemian gospodarczych i społecznych. Decyzje czytelnika- gracza dotyczyć będą przede wszystkim kwestii swobody artystycznej i chęci odniesienia sukcesu.

Recenzje:
http://www.grybezpradu.pl
http://www.gambler.pl
http://polter.pl

Interesująca historia fantastycznego świata, który właśnie stanął na progu wielkiej rewolucji przemysłowej. Jak odnajdzie się w nim młody malarz? Wciągająca fabuła, zaskakujące zwroty akcji, niełatwe wybory, wiele możliwych zakończeń. Coś dla miłośników literatury, którzy chcieliby wziąć losy głównego bohatera w swoje ręce.

Michał Studniarek – polski pisarz fantasy i horroru

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *