OBUDŹ SIĘ! NASTAŁ CZAS NA AFRYKAŃSKI ŚWIT!

Z okazji świąt Bożego Narodzenia i czterolecia działalności Wydawnictwa Wielokrotnego Wyboru z przyjemnością przekazujemy w Wasze ręce kolejny prezent od naszej redakcji. Jest to odnowiona wersja niezwykłej, przygodowej gry książkowej Beniamina Muszyńskiego pt. Afrykański świt. Zabierze Was w dziki, niebezpieczny, pełen przygód świat!

Afrykański świt powstał w 2010 w ramach Akcji “Miniatura” i spotkał się z ciepłym przyjęciem fanów. Niestety, od tamtej pory nie ukazało się żadne wznowienie i projekt dostępny był jedynie jako pozbawiony grafiki i właściwej korekty PDF. Teraz nareszcie uległo to zmianie!

A co właściwie przygotował dla nas skandalista Muszyński?

Akcja Afrykańskiego świtu rozpoczyna się w południowej części Afryki w lipcu 1957 roku. Nasz bohater – Siergiej Iwanowicz Bułanow – to uciekinier ze Związku Radzieckiego, który zarabia na życie jako przewodnik i ochroniarz karawan, wypraw badawczych i wszelkiej maści podejrzanych grup. Zrządzenie losu rzuci nas w wir niezwykłych wydarzeń, a nasze życie będzie zagrożone od pierwszego do ostatniego paragrafu. Do tego dochodzi skarb, tajemniczy kult i jego krwawa mistyka. Prawda, że fajnie? 🙂

Dobrym podsumowaniem Afrykańskiego świtu są słowa kończące jego recenzję na portalu www.paragrafka.pl: Polecam ją wszystkim fanom Indiany Jonesa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *