CZARNY LEGION POWRACA!

Nakładem naszego Wydawnictwa Wielokrotnego Wyboru, 25 lat po premierze, powraca Czarny Legion Rafała Nowocienia, przygodowy gamebook w klimatach space opery. Premiera już 5 lipca!

Gra książkowa dostępna będzie za darmo w formatach PDF, EPUB, MOBI za pośrednictwem naszej witryny.
PREMIERA: 5 lipca, niedziela, godzina 21.00.

ROK 2350
Ziemia – wypalona nuklearnym ogniem pustynia – na zawsze znika za rufami okrętów kolonizacyjnych unoszących ocalałe resztki ludzkości w kosmos, ku wielkiej niewiadomej. Po długich latach podróży natrafiają na kilka planet nadających się do zamieszkania. Rozpoczyna się wielka kolonizacja.
ROK 2720
Istoty ludzkie (i pochodne od nich) zasiedlają już ponad 150 światów. Po kilku wyniszczających wojnach na gruzach pierwotnej federacji wyrasta Imperium Nowego Rzymu.
ROK 2910
Statki zwiadowcze armii Imperium zostają zaatakowane przez nowo odkrytą, inteligentną, lecz wrogą ludziom rasę. Po raz pierwszy w historii ludzkości wybucha konflikt międzygalaktyczny.

Twoja życiowa przygoda zaczyna się dosyć banalnie – w kwaterach młodszych oficerów Wojskowego Obozu Polowego orbitującego wokół planety Selikarion. Droga do tego miejsca nie była łatwa – najpierw kilkuletnie szkolenie podstawowe, później Akademia Oficerska Armii Imperium, wreszcie długi staż w zapomnianym garnizonie gdzieś na krańcach Znanego Wszechświata. Teraz jednak otwiera się przed Tobą droga do kariery – przydzielono Cię do Czarnego Legionu, jednej z najsłynniejszych jednostek w Armii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *