Tkacze Burz – książkowa gra fabularna

Już 14 lipca rusza zbiórka crowdfundingowa Pawła Dziemskiego na rzecz wydania Tkaczy Burz. To unikalne połączenie klasycznej gry paragrafowej z elementem walki taktycznej odbywającej się na planszy.

Jesteś miłośnikiem mitologii i literatury fantasy? Uwielbiasz przeżywać niebezpieczne przygody w grach, w których klimat i fabuła stoją na pierwszym miejscu? Nie boisz się samotnego przemierzania fantastycznych krain i starć z czyhającymi w nich bestiami? Tkacze Burz to dla Ciebie pozycja obowiązkowa!

Czasem na twojej drodze staną żądni krwi przeciwnicy: dzikie zwierzęta, tajemniczy Fomorianie, orkowie czy nawet demony. Wówczas rozpoczyna się konfrontacja, będąca taktyczną częścią rozgrywki i przeprowadzana na planszy, z udziałem figurek i kości.

Świat Tkaczy Burz to kraina, w której każdy miłośnik fantastyki i mitologii poczuje się jak u siebie. Znajdą się tu elementy znane z wierzeń nordyckich i celtyckich oraz z klasyki literatury, od Beowulfa poprzez Eddę Poetycką, aż po Władcę Pierścieni. To alternatywna wersja naszego świata, w której jednak kult starych bogów nie zanikł, magia jest żywa, a leśne ostępy przemierzają trolle, orkowie oraz inne, znacznie starsze istoty.

O autorze

Paweł Dziemski – z zawodu informatyk, pasjonuje się literaturą oraz mitologią celtycką i nordycką. Gra na dudach i flecie poprzecznym, a także w RPG i gry paragrafowe. Te ostatnie są jego największą miłością. Stworzył już kilka gier “do szuflady”, kilka dostępnych jest online, a Tkacze Burz są pierwszą, która ujrzała światło dzienne w formie fizycznej – najpierw w ograniczonym nakładzie, wydanym dzięki wsparciu użytkowników facebookowej grupy Gry Paragrafowe. Teraz wypływa na szersze wody, z lepszą oprawą wizualną i jakością produkcji, dzięki kampanii crowdfundingowej w serwisie

Strona gry: http://tkaczeburz.pl/
Facebook: https://www.facebook.com/tkaczeburz
Kampania crowdfundingowa: http://wspieram.to/tkaczeburz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *